Alyvos

Tepimo medžiagos

Geriausia Jūsų įrenginių apsauga

Tepimo medžiagos „KOMATSU" sukurtos specialiai aukšto produktyvumo įrenginiams. Kaip ir mūsų mašinos, mūsų tepimo medžiagos pagamintos pagal aukščiausius standartus. Tinkamai naudojamos mūsų aukščiausios kokybės tepimo medžiagos padeda sumažinti alyvos sąnaudas, priežiūros išlaidas ir pailginti įrenginių tarnavimo laiką.

Dyzelinių variklių alyva

Dyzelinių variklių alyva „KOMATSU" sumažina komponentų dėvėjimąsi, alyvos ir degalų sąnaudas. Ji skirta dyzeliniams varikliams, naudojantiems mažai sieringus degalus, ypač rekomenduojama naujos kartos varikliams.
 
Hidraulinė alyva

Hidraulinė alyva „KOMATSU" sukurta hidraulinėms sistemoms. Ji saugo sistemas nuo dėvėjimosi įvairiomis klimato sąlygomis, užkerta kelią susidaryti rūdims ir korozijai, sumažina putojimą. Dėl puikių šiluminių ypatybių ir atsparumo oksidacijai ilgai naudojama.

Transmisinės alyvos

Transmisinės alyvos „KOMATSU" puikiai saugo transmisijos sistemą, sukimo mechanizmą, amortizatorius, vairo traukes ir galines pavaras. Šios alyvos neleidžia įrenginiams dėvėtis, padidina atsparumą karščiui ir pailgina mazgo tarnavimo laiką.

Tiltų alyva

„KOMATSU" šlapių stabdžių tepalo sudėtis sukurta specialiai atsižvelgiant į riboto praslydimo diferenciale naudojamas kelių diskų sankabas ir diskinius stabdžius karteryje. Tai sumažina šlapių stabdžių vibraciją, taip pat ypač atsparus apkrovai.

Aušinimo skystis „Supercoolant AF-NAC“

„KOMATSU" aušinimo skystis „Supercoolant AF-NAC" veiksmingai apsaugo nuo korozijos ir kavitacijos. Jis pagamintas etilenglikolio pagrindu, nekenksmingas aplinkai, jame nėra aminų, boratų ir silikatų. Aušinimo skystis skirtas ketaus ir aliuminio varikliams, iš aliuminio arba vario lydinio pagamintoms aušinimo sistemoms.

NAUJOS KARTOS VARIKLIŲ ALYVA
Autentiška „KOMATSU" alyva yra „DH-1" klasei priklausanti alyva, kuri ypač rekomenduojama naujos kartos varikliams, kuriems iš tepimo medžiagų reikia ypač gerų ypatybių. III pakopos taršos normos reikalauja statybos mašinų ir padidinto pravažumo transporto priemonių dyzeliniams varikliams sumažinti azoto oksidų (NOx) išmetimą 40-čia procentų. Dujinės būsenos azoto oksidai yra nematomi ir jie laikomi vėžį sukeliančiomis šiltnamio dujomis. Mūsų DH-1 yra ypatingai atspari karščiui ir pasižymi puikiomis detergentinėmis bei disperguojančiomis savybėmis. Atsparumas karščiui reikškia tepalo gebėjimą aukštoje darbo temperatūroje atsilaikyti oksidacijai. Oksidacija atsiranda tuo metu, kai deguonis kartu su alyva sukelia klampumo padidėjimą ir nuosėdų susidarymą. Detergentiškumas ir disprgentiškumas yra savybės, kurios išlaiko suodžius ir netirpstančias medžiagos daleles plaukiojančias alyvoje, išvengiant varikliui galinčių pakenkti nuosėdų. Naudojant autentišką dyzelinio variklio alyvą, tai užtikrina didesnę variklio švarą, sumažina komponentų dėvėjimąsi ir mažina priežiūros išlaidas.