Apie mus

 

 

 

 Mūsų veikla

Savo veiklą pradėjome 1999 metais, kaip uždaroji akcinė bendrovė „Baltijos Statybinės Mašinos“. Nuo 2010 m. birželio 30 d. bendrovė tapo Estijos Respublikos įmonės „AS Baltem“ struktūriniu padaliniu Lietuvoje ir buvo pavadinta „AS Baltem Vilniaus filialas“. Visos bendrovės „AS Baltem“ akcijos nuosavybės teise priklauso Japonijos korporacijai „Sumitomo Corporation Group“. 2015 metais įsikėlėme į naują pastatą, esantį Ukrainiečių g. 2, Vilniuje. Pastate esančio serviso plotas sudaro 500 m2, jame sumontuoti du bokštiniai 5 t ir 16 t keliamosios galios kranai ir visa reikiama įranga statybinių mašinų techninei priežiūrai ir remontui atlikti. Įrengtas 260 m2 atsarginių dalių sandėlys, todėl galime užtikrinti greitą aprūpinimą statybinių bei kalnų pramonės savaeigių mašinų dalimis.

Esame vieno didžiausių pasaulyje statybinių bei kalnų pramonės savaeigių mašinų gamintojo „Komatsu“ oficialus atstovas Lietuvoje. Dar 1921 metais įkurtas japonų koncernas „Komatsu“ yra pirmaujantis statybų ir kasimo įrenginių gamintojas, kurio asortimente galima rasti visa, kas tik gali būti vadinama judančiais statybos ir kasybos įrenginiais.

Prekyba

Mūsų asortimente – patikimų gamintojų įrenginiai, padedantys užtikrinti aukštą darbų kokybę:

  • KOMATSU statybinės ir kasybos mašinos
  • LÄNNEN universalūs ekskavatoriai-krautuvai
  • SANDVIK akmenų skaldyklės ir filtrai, mobilios vikšrinės/ratinės važiuoklės, žiauniniai, rotoriniai ir kūginiai trupintuvai, pirminio ir antrinio sijojimo sietai ir kita karjerinė technika
  • CDE smėlio plovimo įrenginiai, nuvandeninimo įranga, mobilios gamybos linijos, sietai, transporteriai, maitintuvai ir kiti įrenginiai

Prekiaujame ne tik visų atstovaujamų gamintojų įrenginiais, bet ir jų atsarginėmis detalėmis. Visoje Lietuvoje teikiame techninę priežiūrą garantiniu bei pogarantiniu laikotarpiu, kurią užtikrina kvalifikuotas, ilgalaikę darbo patirtį turintis personalas.

Nuo 2008 metų aktyviai teikiame statybinių ir kasimo mašinų nuomos paslaugą. Reguliariai atnaujindami ir plėsdami savo parką, klientams visoje Lietuvoje galime pasiūlyti būtent tą įrangą, kuri geriausiai atitinka jų poreikius, nepriklausomai nuo mašinų nuomos laikotarpio.

„AS Baltem“ savo veiklą plėtoja Baltijos šalyse, o mūsų atstovybės veikia Estijoje (Peetri gyvenvietėje, Jõhvi mieste), Latvijoje (Muceniekuose) ir Lietuvoje (Vilniuje ir Klaipėdoje).  

„AS Baltem“ motininė bendrovė „Sumitomo Corporation Group“ prekiauja „Komatsu“ statybinėmis mašinomis įvairiose pasaulio valstybėse, Suomijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, JAV, Kanadoje ir kitose.

   

Sumitomo Corporation Group ir AS Baltem pareiškimas dėl  vergijos ir prekybos žmonėmis pagal "UK Modern Slavery Act 2015"