Priežiūra ir remontas

AS BALTEM Vilniaus filialo serviso specialistai nuo 1999 m. remontuoja ir prižiūri įmonės atstovaujamo prekės ženklo KOMATSU statybines mašinas garantiniu ir pogarantiniu periodu. Bėgant laikui įgyta patirtis leido pasiekti susitarimus ir su kitais statybinės technikos gamintojais. 

Pagrindinės AS BALTEM Vilniaus filialo serviso dirbtuvės yra naujai pastatytame pastate Ukrainiečių g.2, Vilniuje. Jų bendras plotas sudaro 475 kv/m. Dirbtuvės įrengtos ir pritaikytos atlikti bet kokį remontą. Sumontuoti du bokštiniai kranai, vienas 16 t ir kitas 5 t keliamosios galios, alyvos išpilstymo ir atidirbtos alyvos surinkimo įranga, cilindrų ardymo stendas, suvirinimo įranga, gręžimo ir tekinimo įranga, suspausto oro sistema, išmetamų dujų ištraukimo sistema, kompiuterinė diagnostikos įranga, įvairių tipų nuėmėjai ir iškalėjai, hidraulinis presas, kiaurymių restauravimo įranga, visi įmanomi technikos remontui reikalingi įrankiai.

Atsarginių detalių sandėlyje yra techniniams aptarnavimams reikalingų dalių palaikymas, taip pat dažniausiai susidėvinčios ir keičiamos mašinų dalys. Atsarginių detaliu sandėlio plotas – 260 kv/m.

Klaipėdoje, Akmenų g. 10 yra įrengtos technikos remonto dirbtuvės, kuriose sumontuotas tiltinis kranas ir yra visi remontui reikalingi įrankiai.

Mūsų servisas turi universalios paskirties serviso tarnybos automobilius (5 vnt. Vilniaus regione, 1 vnt. Kauno regione, 1 vnt. Panevėžio regione, 1 vnt. Klaipėdos regione), kurie paruošti technikos remonto atlikimui lauko sąlygomis. Jie sukomplektuoti 10 kW elektros generatoriais, kompresoriais, nuėmėjais ir išmušėjais, technikos remontui reikalingais įrankiais, suvirinimo įranga, hidraulikos ir elektros sistemų diagnostikos prietaisais, kompiuterine technika ir programine įranga. Taip pat turime mobilią įvorių ar pirštų kiaurymių restauravimo įrangą.

Pagrindinis įmonės turtas – kvalifikuotas, apmokytas ir ilgalaikę darbo patirtį turintis personalas, gebantis operatyviai ir kokybiškai pašalinti atsiradusius gedimus bei suteikti konsultacijas dėl saugaus ir ekonomiško mašinos eksploatavimo.